Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Mauro Icardi ile eşi Wanda Nara boşanma kararı aldı. Arjantin basınına konuşan Nara, ayrılık iddialarını doğruladı. Arjantin basını, Nara'nın boşanma davası açtığını iddia etti. Wanda Nara’nın Arjantinli rap’çi L-Gante ile görüldüğü öne sürüldü.

WANDA NARA BOŞANMA DAVASI AÇTI

Wanda Nara’nın Mauro Icardi'yi sosyal medyada takip etmeyi bırakması, ayrılık dedikodularını alevlendirdi. Bu hamlenin ardından Arjantin basını, Nara'nın boşanma davası açtığını iddia etti. Çiftin ayrılık kararını uzun süredir düşündüğü belirtiliyor.

WANDA NARA ESKİ SEVGİLİSİYLE GÖRÜŞMEYE BAŞLADI

Boşanma sürecinde Wanda Nara’nın Arjantinli rap’çi L-Gante ile görüldüğü öne sürüldü. Ciudad Magazine’de yer alan haberde, Wanda Nara’nın avukatı Ana Rosenfeld’in, çiftin bu kararı uzun zamandır almak istediğini söylediği ifade edildi. Arjantinli gazeteci Pablo Layus, Nara'nın L-Gante ile bir gece kulübünde bir araya geldiğini iddia etti. Nara, daha önce L-Gante’nin bir klibinde de rol almıştı.

Wanda Nara Yeni Sevgilisi 1

NARA BOŞANMA İDDİALARINI DOĞRULADI

Wanda Nara, America TV’ye yaptığı açıklamada, ayrılık iddialarını doğruladı ve şunları söyledi:

“Kişisel ve sağlık sorunları nedeniyle bir kez daha denedim ama olmadı. Bırakın herkes konuşsun, ben hiç konuşmadığım şeyleri en sona sakladım.”

Bu açıklama, Nara’nın ayrılık sürecinde yaşadığı zorlukları ve aldığı kararı net bir şekilde ortaya koydu.

ICARDİ YAKIN ÇEVRESİNE AYRILACAKLARINI AÇIKLADI

Mauro Icardi, tüm bu gelişmelerin gölgesinde Galatasaray’ın Avusturya’daki kampına katıldı. Geçen sezon kilo aldığı gerekçesiyle eleştirilen futbolcu, bu kez zayıflığıyla dikkat çekti. Icardi’nin yakın çevresine ayrılık iddialarını doğruladığı öğrenildi.

ŞİDDETLİ KAVGA SONRASI İLİŞKİLERİ TAMAMEN BİTTİ

Arjantinli gazeteci Pablo Layus, Nara ve Icardi’nin geçtiğimiz günlerde komşularının duyacağı şekilde şiddetli bir kavgaya tutuştuğunu öne sürdü. Bu kavga, çiftin ilişkilerindeki sorunların ne kadar derin olduğunu gösteriyor.

Wanda Nara Yeni Sevgilisi

Nuri Alço'nun Kira Tartışması Patlak Verdi! Eşi Burcu Alço Sessizliğini Bozdu! Nuri Alço'nun Kira Tartışması Patlak Verdi! Eşi Burcu Alço Sessizliğini Bozdu!

WANDA NARA’NIN YENİ SEVGİLİSİ KİM? YENİ AŞKI CEZAEVİNDEN ÇIKTI

Wanda Nara’nın, boşanma süreci tamamlanmadan Arjantinli rap’çi L-Gante ile yeni bir ilişkiye başladığı iddia edilmişti. Bu iddialar, Wanda Nara'nın yeni sevgilisi L-Gante ile birlikte rol aldığı klibin duyurulmasıyla doğrulandı.

L-GANTE'NİN KLİBİNDE ROL ALMIŞTI

Wanda Nara, L-Gante ile 20 Ekim'de çıkacak olan şarkının klibinde birlikte rol aldı. Klibin kapağında Nara ve L-Gante'nin dudak dudağa poz vermesi dikkat çekti. Bu görüntüler, Galatasaray taraftarları arasında da tepkilere neden oldu.

WANDA NARA'NIN YENİ SEVGİLİSİ L-GANTE KİMDİR?

Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Mauro Icardi'nin eşi Wanda Nara, son dönemde boşanma haberleri ve yeni ilişkisiyle gündemde. Sosyal medyada paylaşılan fotoğrafların ardından Wanda Nara'nın yeni sevgilisi merak konusu oldu. Peki, Wanda Nara'nın yeni sevgilisi kimdir? L-Gante olarak bilinen Elian Ángel Valenzuela hakkında detaylar haberimizde.

Wanda Nara’nın yeni sevgilisi Elian Ángel Valenzuela'dır. Profesyonel olarak L-Gante mahlasıyla tanınan Valenzuela, Arjantinli bir rapçi, şarkıcı ve söz yazarıdır. 5 Eylül 2000 tarihinde dünyaya gelen L-Gante, genç yaşına rağmen müzik kariyerinde önemli başarılara imza atmıştır.

L-Gante, müzik kariyerine 2017 yılında YouTube'a yüklediği ilk şarkısıyla adım attı. 2020 yılında yapımcı Papu DJ ile yaptığı işbirliği "L-Gante RKT" adlı şarkı, Arjantin Billboard Hot 100 listesine 52. sıradan giriş yaptı ve Ocak 2021'de ikinci sıraya kadar yükseldi. Bu başarı, L-Gante'nin müzik kariyerinde önemli bir dönüm noktası oldu.

L-Gante, 2021 yılında Tamara Báez ile birlikteliğinden Jamaika adını verdikleri bir kız çocuğu dünyaya geldi. Genç yaşına rağmen hem müzik kariyerinde hem de özel hayatında dikkat çeken bir figür olan L-Gante, Wanda Nara ile yaşadığı ilişkiyle de gündemde kalmaya devam ediyor.