03:33 Yerel Haber

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Muharrem ayında birlik ve beraberliği pekiştirmek için aşure dağıtımı yapacak. 18 Temmuz - 09 Ağustos 2024 tarihleri arasında çeşitli noktalarda gerçekleştirilecek olan aşure ikramı, vatandaşları bir araya getirecek. Belediye, bolluğun ve bereketin simgesi olan aşureyi, porsiyonluk kaplarda sunacak.

03:23 Yerel Haber

Antalya'nın Döşemealtı ilçesindeki Eudokias Antik Kenti, artan kentleşme nedeniyle büyük tahribata uğruyor. Antik kent, bir zamanlar gezginlerin uğrak noktasıydı, ancak günümüzde ciddi zararlar görüyor.

03:11 Yerel Haber

Osmaniye'nin Kadirli ilçesindeki fırıncılar, 220 gram ekmeğin fiyatında artış yapıldığını açıkladı. Daha önce 9 TL olan ekmek, yarından itibaren 10 TL'den satılacak.

03:07 Yerel Haber

Osmaniye'nin Zorkun Yaylası Şenlik Tepesi'nde bulunan Cam Seyir Terası, ziyaretçilerine eşsiz bir seyir keyfi sunuyor. 250 metrekare alana sahip olan teras, şehir içi ve dışından gelen yüzlerce misafiri ağırlıyor.

02:54 Yerel Haber

Osmaniye, önümüzdeki beş gün boyunca yüksek sıcaklıklara maruz kalacak. Meteoroloji Genel Müdürlüğü, sıcaklıkların 37°C'ye kadar çıkacağını ve vatandaşların tedbirli olması gerektiğini belirtti. Özellikle çocuklar, yaşlılar ve kronik rahatsızlığı olanlar dikkatli olmalı.

02:49 Yerel Haber

Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonuçları dün sabah saatlerinde açıklandı. Sonuçların açıklanmasının ardından, birçok öğrenci heyecanla internet üzerinden sonuçlarını öğrendi.

02:43 Yerel Haber

Osmaniye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, altyapısı tamamlanan yolları asfaltla buluşturuyor. Atatürk Caddesi'nde zemin iyileştirme çalışmaları devam ediyor.

02:38 Yerel Haber

Osmaniye'de terör örgütü DEAŞ'a yönelik operasyonda Suriye uyruklu 2 şüpheli yakalandı.

02:36 Yerel Haber

Osmaniye'nin Bahçe ilçesinde meydana gelen trafik kazasında tıra çarpan hafif ticari araçta bulunan 1 kişi hayatını kaybetti, 2 kişi yaralandı. Tır sürücüsü gözaltına alındı.

01:47 Yerel Haber

Mersin Haberleri... Mezitli Kadın ve Çocuk Bilim Atölyesi, 7-17 yaş arası öğrenciler ile annelerine robotik kodlama, 3D tasarım ve oyun geliştirme dersleri sunuyor. Öğrenciler, teknolojiyi tüketmek yerine üretmeye odaklanıyor ve hayal gücüne dayalı projeler geliştiriyorlar.